HOTEL ALEXANDER

ážení návštěvníci,

nabízíme levné ubytování v příjemném prostředí klidné lokality Prahy 6, městské části Bílá Hora. Jsme hotel s rodinným prostředím a individuálním přístupem k potřebám každého zákazníka. Hotel je velmi dobře dostupný jak z centra Prahy tak i od letiště, které je vzdálené 9km. Zastávka tramvaje a autobusu MHD je ve vzdálenosti cca 250 metrů. Sjezd na Velký okruh Prahy je 1 Km. Do tunelu Blanka a do Strahovského tunelu s napojením na Jižní spojku je to cca 1 Km. 

U hotelu je k dispozici hostinec Na Rychtě – s velmi vstřícnými a přijatelnými cenami pití. Pro skupiny je možnost posezení na zahradě s grilováním a výhledem na zvířecí koutek našeho hotelu. Restaurace nabízí poue studenou kuchyni, ovšem v blízkosti se nacházejí dve Pizzerie, restaurace Burgrárna, domácí cukrárna a Korejská restaurace. Potraviny nakoupíte v 250m vzdálené večerce nebo v okruhu 1km naleznete supermarkety Lidl a Kaufland.

Ubytování poskytujeme v pokojích vybavených televizí, wifi připojením, vlastním WC a koupelnou. Na každém patře je možno využít , mikrovlnnou troubu a rychlovarnou konvici.Lednice pro hotelové hosty jsou umístěny u recepce .

Na recepci naleznete doplňkový prodej sladkostí, nápojů,  kopírovací služby, můžete si nechat vyprat a vysušit prádlo a další.

Parkování na soukromém parkovišti ZDARMA. Dle dohody možnost ubytování s domácím mazlíčkem (bez doplatku). 

Hotel není vybaven výtahem! 

BEZPLATNÉ PARKOVÁNÍ

Parkovat můžete na našem soukromém parkovišti a to samozřejmě zcela zdarma.

LETIŠTĚ "ZA ROHEM"

Mezinárodní letiště Václava Havla je vzdálené pouhých 9km od našeho hotelu s vynikající dopravní dostupností